Qira, Godine 2 Kateshe, Vaqarr

3000/month
2000 m2

Overview

PERSHKRIMI I PRONES:

Godina, ndodhet tek Ura e Beshirit, buze rruges kryesore.
Siperfaqja e Ndertimit: 1000m2.
Siperfaqja e truallit: 2000 m2
Prona organizohet e ndertese 2 kate dhe ambient per bar-kafe.
Te dhena te tjera: E investuar; Aksesueshmeri me rrugen kryesore; Oborr te mjaftueshem per 30 poste parkimi; Ambientet e brendshme organizohen ne hapsira te mjaftueshme dhe te rregullta; Mundesi shume e mire per tu pershtatur per biznes si: Fasoneri; Showroom; Depo etj.
Cmimi i qirase:3000 €/ muaj.
Për më shumë informacion kontaktoni:
info@technohome.al www.technohome.al
+355 69 784 1297 / +355 68 45 43 000

Detaje:

 • Property ID:
  413
 • Siperfaqja:
  2000 m2
 • Sip. e shtepise:
  1000 m2
 • Garazhe:
  30
 • Cmimi:
  3000/month
 • Statusi:

Vendodhja:

Floor Plans:

Page Views

Be the first to review “Qira, Godine 2 Kateshe, Vaqarr”

Related Properties