Shitet, Godine 2-Kateshe + Toke, Aeroporti i Rinasit.

1200000
4000 m2

Overview

PERSHKRIMI I PRONES:
Prona ndodhet ne Rrugen e Aeroportit „ Nene Tereza“.
Siperfaqja e Tokes: 4000m2.
Siperfaqja e ndertimit: 270 m2.
Organizohet ne: Kati i pare me siperfaqe 140 m2 – Bar Restorant; Kati i dyte me siperfaqe 130 m2, Mini Hotel.
Te dhena te tjera: I investuar; Ambienti ka aksesueshmeri me rrugen e aeroportit; Aktualisht ne gjendje pune, i dhene me qira; Mundesi shume e mire investimi per tu ndertuar objekte biznesi; Hotel; Godina sherbimesh etj; Aksesueshmeria me Aeroportin dhe me rrugen kryesore ofron te gjitha facilitetet qe ka nevoje nje biznes per tu zhvilluar.
Ndertimi disponon Leje.
Prona Disponon Certifikate Pronesie.
Cmimi: 1,200,000 €
Per me shume informacion na kontaktoni:
info@technohome.al www.technohome.al
+355 67 58 52 802 / +355 68 454 3000

Detaje:

 • Property ID:
  424
 • Siperfaqja:
  4000 m2
 • Sip. e shtepise:
  270 m2
 • Cmimi:
  1200000
 • Statusi:

Floor Plans:

Page Views

Be the first to review “Shitet, Godine 2-Kateshe + Toke, Aeroporti i Rinasit.”

Related Properties