SUPER OKAZION! Shitet, Bar-Kafe, Blloku.

190000
Baths: 2
124 m2

Overview

ULET CMIMI

PERSHKRIMI I PRONES:

Ambienti ndodhet ne Rrugen Brigada VIII.
Siperfaqja totale; 124 m2.
Ndodhet ne katin 0 dhe -1.
Organizohet ne: Kati 0, i adaptuar ne Duplex, me siperfaqe 86 m2 + Kati ( -1 ) Ambient prive 38 m2 me hyrje te dedikuar; 2 Tualete.
Te dhena te tjera :Shitet i investuar; Mundesi shume e mire investimi; Stili i vecante ofron komoditet dhe kushte optimale per te qene nje ambient atraktiv. Lokacion i favorshem dhe ideal per bizes.
Disponon Certifikate Pronesie.
Cmimi: 202,000 € – Ulet Cmimi: 190,000€
Per me shume informacion kontaktoni ne:
info@technohome.al www.technohome.al
+355 69 78 41 297 / +355 68 45 43 000

Detaje:

 • Property ID:
  398
 • Siperfaqja:
  124 m2
 • Dhoma:
  3
 • Tualete:
  2
 • Cmimi:
  190000
 • Statusi:

Vendodhja:

Page Views

Be the first to review “SUPER OKAZION! Shitet, Bar-Kafe, Blloku.”