Shitet, Vile Individuale “Olea” Rezidence, Dhermi.

650000
296 m2

Overview

PERSHKRIMI I PRONES:
Vila ndodhet ne Rezidencen “Olea”, Dhermi.
Siperfaqe Trualli: 296 m2
Siperfaqe Ndertimi: 162.9 m2
Garazh: 41.1 m2
Parimi themelor i projektit është përshtatja në teren duke u respektuar konteksti e topografia natyrale dhe shfrytëzimi maksimal i detit.
Zona të gjelbëruara, banimi buzë detit, theksimi i pamjes së pafundur të detit në secilën vilë.
Organizimi i vilave me gjelbërim të bollshëm krijon një ambienti dhe komuniteti natyral e njerëzor.
Arkitekturë moderne, me finesë në stil e dizajn të hapësirave të jashtme dhe të brendshme.
Përdorimi i majftueshëm i materialeve natyrore, tradicionale dhe vendore, e përmbush arkitekturën e vilave duke u përzier me ngjyrat natyrale dhe elementet e regjionit.
Cmimi: 650.000€
Për më shumë informacion kontaktoni ne:
info@technohome.al www.technohome.al
+355 69 784 1297 / +355 68 454 3000

Detaje:

  • Property ID:
    687
  • Siperfaqja:
    296 m2
  • Cmimi:
    650000
  • Statusi:

Page Views

Be the first to review “Shitet, Vile Individuale “Olea” Rezidence, Dhermi.”

Related Properties