Shitet, Vile 3 Kateshe, Sauk

600000
Beds: 4
Baths: 5
350 m2

Overview

PERSHKRIMI I PRONES:

Ndodhet ne Rr. Herman Gmeiner, Sauk.
Siperfaqe Ndertimi: 341 m2; Siperfaqe Trualli: 350 m2.
Organizohet ne 3 Kate:
Kati -1: Sallon me oxhak dhe kuzhine; Sall palester; Garazh dhe 3 poste parkimi.
Kati 1: Sallon i madh; Kuzhine me vete; 1 Dhome Gjumi; Tualet; Parket; Shkalle te brendshme prej druri per katin 2.
Kati 2: 3 Dhoma Gjumi me tualete (1 Dhome matrimoniale, Tualet + Garderobe); Verande.
Te dhena te tjera: Mundesi per tu vendosur pishine; Hapsira te gjelberta; Garazh , Post Parkimi; Siguri Maksimale, sistem alarmi me kamera; Salle palestre; Parket; Mobilim modern dhe komod; Elektroshtepiake dhe hidrosanitare cilesore; Kabine Dushi; Drite natyrale gjate gjithe dites; Ka aksesuesmeri lehtesisht me cdo zone te rendesishme te qytetit te tiranes.
Disponon Certifikate Pronesie.
Cmimi: 600,000€.
Për më shumë informacion kontaktoni:
info@technohome.al www.technohome.al
+355 69 78 41 297 / +355 68 454 3000

Detaje:

 • Property ID:
  474
 • Siperfaqja:
  350 m2
 • Sip. e shtepise:
  341 m2
 • Dhoma:
  7
 • Krevate:
  4
 • Tualete:
  5
 • Garazhe:
  4
 • Cmimi:
  600000
 • Statusi:

Pajisje:

 • Air Conditioning
 • Ballkon
 • E mobiluar
 • Mundesi Investimi

Page Views

Be the first to review “Shitet, Vile 3 Kateshe, Sauk”

Related Properties