Shitet, Vile 3 Kateshe, Rezidenca Secret Garden.

500000
Beds: 5
Baths: 6
248 m2

Overview

PERSHKRIMI I PRONES:
Ndodhet ne Kompleksin e Vilave, TEG.
Siperfaqe Toke: 346m2
Siperfaqe Totale Ndertimi: 334 m2.
Organizimi: Kati -1 me Siperfaqe 98 m2 (Kantine; Depo; Lavanderi; Tualet; Ambient Teknik; Ashensor; Kati 0 me Siperfaqe 106.4 m2; Ambient Gatimi; Ambient Ngrenie me vete; Tualet; Ashensor; Kati 1 me siperfaqe 116.21 m2; 3 Dhoma Gjumi; 3 Tualete; 2 Ballkon; Ashensor; Kati 2 me siperfaqe 112.1 m2; 1 Dhome Gjumi + Garderobe + Tualet + Ballkon; Dhome Gjumi + Tualet + Ballkon)
Te dhena te tjera: Rezidenca me e re “Secret Garden”, nje nga komplekset me te mire, i cili ofron siguri 24/7 , sherbime, infrastrukturen moderne, intimitetin, gjelberimin, ajrin e pastër, mirëmbajtjen, jetesën e komunitetit etj. Stil të veçantë që krijon ndjenjën e shtëpive të ngrohta dhe mikpritëse; Mure me veshje guri; Oxhak Funksional; Xhama tripio; Ashensor; Instalime Elektrike teknologji e fjales se fundit; Izolim Akustik; Fasade e Ventiluar; Investim ekstra nga Pronar; Hapsire e Bollshme per vendosje te Pishines.
Cmimi: 500,000€
Per me shume informacion kontaktoni ne:
info@technohome.al www.technohome.al
+355 69 78 41 297 / +355 68 454 3000

Detaje:

 • Property ID:
  610
 • Siperfaqja:
  248 m2
 • Sip. e shtepise:
  334 m2
 • Dhoma:
  11
 • Krevate:
  5
 • Tualete:
  6
 • Garazhe:
  2
 • Cmimi:
  500000
 • Statusi:

Pajisje:

 • Air Conditioning
 • Ashensor
 • Ballkon
 • Swimming Pool
 • Verande

Page Views

Be the first to review “Shitet, Vile 3 Kateshe, Rezidenca Secret Garden.”

Related Properties