Beds: 1
Baths: 1

Overview

PERSHKRIMI I PRONES

_ 36 m2 TRUALL + NDERTIM (Aktualisht; dhome + guzhine + banjo)

📍_ Kryqezimi te “SELVIJA”

💥_ Trualli dhe ndertesa eshte pjese e studimit per ndertime multifunksionale te larta.

💶_ 85.000 Euro

Per me shume informacion kontaktoni ne:
info@technohome.al www.technohome.al
+355 68 454 3000

Detaje:

 • Property ID:
  A1
 • Dhoma:
  1
 • Krevate:
  1
 • Tualete:
  1
 • Cmimi:
  85000
 • Statusi:

Page Views

Be the first to review “Shitet, Ambjenti”

Related Properties