Shitet, Toke, Sauk.

80/m2
8800 m2

Overview

PERSHKRIMI I PRONES:
Toka ndodhet ne Rrugen Xhebrahimi
Siperfaqja: 8800 m2.
Zone shume e aksesueshme nga rruga; Zhvillimi qe po merr zona i ka dhene nje prespektive gjithmone edhe ne rritje.
Aktualisht eshte lokacion qe shfaq interes per qytetaret dhe turistet e huaj.
Disponon Certifikate Pronesie.
Cmimi: 80 €/m2.
Për më shumë informacion kontaktoni ne:
info@technohome.al www.technohome.al
+355 69 784 1297 / +355 68 454 3000

Detaje:

  • Property ID:
    690
  • Siperfaqja:
    8800 m2
  • Cmimi:
    80/m2
  • Statusi:

Page Views

Be the first to review “Shitet, Toke, Sauk.”

Related Properties