Shitet, Toke, Sauk 2.

170000
1500 m2

Overview

PERSHKRIMI I PRONES:
Toka ndodhet ne Rrugen Selman Garunja dhe Rruga Xhebrahimi.
Siperfaqja: 1500 m2.
Mundesi shume e mire investimi per ndertim te vilave private
Rruga deri te trualli është tërësisht e shtruar dhe ka infrastrukturën e ngritur.
Ajer i paster, qetesi dhe komoditet maksimal.
Disponon Certifikate Pronesie.
Cmimi: 170,000 €.
Për më shumë informacion kontaktoni ne:
info@technohome.al www.technohome.al
+355 69 784 1297 / +355 68 454 3000

Detaje:

  • Property ID:
    511
  • Siperfaqja:
    1500 m2
  • Cmimi:
    170000
  • Statusi:

Page Views

Be the first to review “Shitet, Toke, Sauk 2.”

Related Properties