Shitet, Toke, Petrele.

98000
2370 m2

Overview

PERSHKRIMI I PRONES:
Prona ndodhet prane Pishinave Tagan, Prane Lumit Erzen.
Siperfaqja: 2,370 m2
Prona eshte zone per ndertim.
Intesiteti i ndertimit: 0.3
Koficenti i shfrytezimit te ndertimit: 30%
Mundesi shume e mire per te ndertuar vile per banim ose me destinacion turistik; Zone shume e qete; natyre e bukur dhe e aksesueshme.
Me Hipoteke
Cmimi: 98,000€
Për më shumë informacion kontaktoni:
info@technohome.al www.technohome.al
+355 69 784 1297 / +355 68 454 3000

Detaje:

  • Property ID:
    628
  • Siperfaqja:
    2370 m2
  • Cmimi:
    98000
  • Statusi:

Page Views

Be the first to review “Shitet, Toke, Petrele.”

Related Properties