Shitet Toke dhe Godine 4 kate, Sauk i Vjeter.

Overview

PERSHKRIMI I PRONES:
• Godina ndodhet ne Rr. Selim Brahaj,Tirane.
• Disponon Certifikate Pronesie.
• Kati perdhe ka siperfaqe ndertimi 174.4m2 – Biznes.
– Ka nje salle Lokali me 2 ambiente ndihmese si dhe nje magazine, 3 tualete dhe 1 verande.
• Kati pare ka siperfaqe ndertimi 213.6m2 -Biznes.
– Ka nje salle lokali, 2 tualete, 1 salle kuzhine dhe 2 ballkone.
• Kati i dyte ka siperfaqe ndertimi 217.8m2 -Banim.
– Ka nje sallon te madh, 2 korridore, 3 dhoma gjumi, 3 tualete dhe 2 ballkone.
• Kati i trete ka siperfaqe ndertimi 183.2m2 -Banim.
– Ka 2 korridore, 3 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone.
• Siper katit te trete ndodhet verande qe ofron nje pamje te Saukut, Liqenit Artificial si dhe pamje te qytetit te Tiranes.
• Për më shumë informacion kontaktoni:
? info@technohome.al
? +355 68 454 3000 / +355 69 784 1297

Detaje:

  • Property ID:
    28
  • Statusi:

Pajisje:

  • Air Conditioning
  • E mobiluar
  • Mundesi Investimi
  • Taraca e shfrytezueshme
  • Verande

Page Views

Be the first to review “Shitet Toke dhe Godine 4 kate, Sauk i Vjeter.”

Related Properties