EXCLUSIVE! Shitet, Penthouse 4+2+3, Kodra e Diellit.

350000
Beds: 4
Baths: 3
433 m2

Overview

PERSHKRIMI I PRONES:
Penthouse ndodhet prane hyrjes se Rezidences Kodra e Diellit 1, Rr. Kodra e Diellit.
Sipërfaqja Totale: 253 m2 + Siperfaqe Verande 180 m2.
Ndodhet ne katin e 5, ndertim i ri.
Organizohet: Holl dhe Soxhorno e madhe; Ambient Gatimi; 4 Dhoma gjumi; 2 Oxhakë; Lavanderi; 3 Tualete; Verande; 2 Ballkon.
Te dhena te tjera: Prona ndodhet ne katin e fundit te ndertimit; Ashensor; Ndertim i impiantit te kondicionimit me sistem Chiller Fan Coil; 2 Oxhak Funksional ( 1 ne dhomen e gjumit, 1 ne Sallon); Salloni me dalje ne Verande; 2 Dhoma gjumi me dalje ne ballkone; Prona eshte e pozicionuar ne menyre te tille qe ofron pamje panoramike dhe drite natyrale; Zona teper e qete dhe lehtesisht e aksesueshme.
Orientimi: Jug-Lindje-Veri-Perendim
Disponon Çertifikatë Pronësie.
Çmim: 350,000 €
Për më shumë informacion kontaktoni:
info@technohome.al www.technohome.al
+355 68 454 3000

Detaje:

 • Property ID:
  15
 • Siperfaqja:
  433 m2
 • Sip. e shtepise:
  253 m2
 • Dhoma:
  6
 • Krevate:
  4
 • Tualete:
  3
 • Cmimi:
  350000
 • Statusi:

Pajisje:

 • Air Conditioning
 • Ashensor
 • Ballkon
 • Bosh
 • Verande

Vendodhja:

Page Views

Be the first to review “EXCLUSIVE! Shitet, Penthouse 4+2+3, Kodra e Diellit.”

Related Properties