Shitet, Dyqan, Sheshi Willson

93000
Baths: 1
34 m2

Overview

PERSHKRIMI I PRONES:
Prona ndodhet mbrapa postes nr.8, Rruga Zef Jubani.
Siperfaqe: 34.5 m2.
Ndodhet ne Katin 0, rruge dytesore
Organizohet ne Ambient Open Space; Magazine; Tualet
Te dhena te tjera: Aktualisht ne gjendje pune; Fasade xhami ne 2 kende te pallatit me gjeresi rrreth 9-10m; Rruge me levizshmeri kembesore dhe automjete;
Me Hipoteke
Cmimi: 93,000€
Per me shume informacion konaktoni ne:
info@technohome.al www.technohome.al
+355 67 58 52 802 / +355 68 45 43 000

Detaje:

 • Property ID:
  780
 • Siperfaqja:
  34 m2
 • Dhoma:
  1
 • Tualete:
  1
 • Cmimi:
  93000
 • Statusi:

Pajisje:

 • Me Hipoteke

Floor Plans:

Page Views

Be the first to review “Shitet, Dyqan, Sheshi Willson”

Related Properties