Shitet, Dyqan, Rruga Siri Kodra.

85000
Baths: 1
50 m2

Overview

PERSHKRIMI I PRONES:
Dyqani ndodhet ne Rrugen Siri Kodra, Prane Frigoriferit.
Siperfaqja 50 m2.
Ndodhet ne katin 0, buze rruges.
Organizohet ne: Open Space; Tualet.
Te dhena te tjera: Mundesi shume e mire per tu pershtatur per dyqan, Sherbime te ndryshme; Zona eshte e frekuentuar, prane ndodhen shkolla dhe institucione te ndryshme.
Cmimi: 85000€
Per me shume informacion na kontaktoni:
info@technohome.al www.technohome.al
+355 69 784 1297 / +355 68 454 3000

Detaje:

 • Property ID:
  427
 • Siperfaqja:
  50 m2
 • Dhoma:
  1
 • Tualete:
  1
 • Cmimi:
  85000
 • Statusi:

Vendodhja:

Page Views

Be the first to review “Shitet, Dyqan, Rruga Siri Kodra.”