Shitet, Dyqan + Garsionere, Myslym Shyri.

230000
Baths: 2
74 m2

Overview

PERSHKRIMI I PRONES:
Prona ndodhet ne Rrugen Myslym Shyri.
Siperfaqja Totale: 72 m2; Perkatesisht: Dyqani: 36 m2 dhe Garsionere: 36m2.
Ndodhen ne katin 0.
Organizimi: Garsionere e mobiluar; Aktualisht i dhene me qira; Ka qene ne perdorim me airbnb, me vleresim 4.8 yje, dhe vlera mesatare ne muaj ka rritur shifren 900€/muaj.
Dyqani open space + Tualet; Aktualisht i dhene me qira, ne gjendej pune prej 15 vitesh.
Te dhena te tjera: Prona ndodhet buze rruge; Aksesueshmeri direkt me Rrugen Myslym Shyri; Ofrohen te gjitha facilitate e nevojshme.
Disponon Certifikate Pronesie.
Cmimi: 230,000€
Për më shumë informacion kontaktoni:
info@technohome.al www.technohome.al
+355 67 58 52 802 / +355 68 454 3000

Detaje:

 • Property ID:
  265
 • Siperfaqja:
  74 m2
 • Dhoma:
  2
 • Tualete:
  2
 • Cmimi:
  230000
 • Statusi:

Pajisje:

 • E mobiluar

Vendodhja:

Page Views

Be the first to review “Shitet, Dyqan + Garsionere, Myslym Shyri.”