Shitet, Dyqan, ETC, Rruga e Elbasanit.

180000
Baths: 1
51 m2

Overview

PERSHKRIMI I PRONES:
Ambienti ndodhet ne qendren tregtare ETC.
Siperfaqja: 51 m2.
Ndodhet ne katin 2.
Organizohet ne: Open Space; Tualet.
Te dhena te tjera: I investuar; Aktualisht i dhene me qira 700€/muaj (neto). Zone shume e favorshme per frekuentimin e qendres tregtare pasi ndodhet ne qender te qytetit, ka aksesueshme dhe facilitetet e nevojshme.
Disponon Cerfikate Pronesie.
Cmimi: 180,000€.
Per me shume informacion na kontaktoni:
info@technohome.al www.technohome.al
+355 69 784 1297 / +355 68 454 3000

Detaje:

 • Property ID:
  410
 • Siperfaqja:
  51 m2
 • Dhoma:
  1
 • Tualete:
  1
 • Cmimi:
  180000
 • Statusi:

Vendodhja:

Page Views

Be the first to review “Shitet, Dyqan, ETC, Rruga e Elbasanit.”