Shitet, Duplex, Stadiumi Dinamo, Tiranë.

370000
Beds: 3
Baths: 1
220 m2

Overview

PERSHKRIMI I PRONES:
Sipërfaqja: 220m2.
Kati 5 dhe 6 banim, Ndërtim i ri.
Dublex-i organizohet: Kati i 1; Holli; Ambienti i gatimit; Dhoma e lavanterisë; Ballkoni; 1 tualet.
Kati i 2: 2 dhoma gjumi; 1 tualeti
Te dhena të tjera: I investuar ( cdo punim i personalizuar); I shtruar me Parket; Mobilimi super lux, i arreduar me me pajisjet e markave me prestigjoze ne treg; Kondicioner.
I pajisur me çertifikatë pronësie.
Cmimi: 370,000 € ( perfshire mobilimi ).
Për më shumë informacion kontaktoni:
info@technohome.al www.technohome.al
+355 68 454 3000

Detaje:

 • Property ID:
  5
 • Siperfaqja:
  220 m2
 • Sip. e shtepise:
  220 m2
 • Dhoma:
  2
 • Krevate:
  3
 • Tualete:
  1
 • Cmimi:
  370000
 • Statusi:

Pajisje:

 • Air Conditioning
 • Laundry
 • Outdoor Shower
 • WiFi

Vendodhja:

Page Views

Be the first to review “Shitet, Duplex, Stadiumi Dinamo, Tiranë.”

Related Properties