Shitet, Apartament 3+1+2, Rezidenca Kodra e Diellit 1.

1035m2
Beds: 3
Baths: 2
146 m2

Overview

PERSHKRIMI I PRONES:
Ndodhet ne shtesen e Rezidences Kodra e Diellit 1.
Siperfaqja Totale: 146.89 m2.
Ndodhet ne Katin 3, Ndertim i ri.
Organizohet ne: Ambient Ndenjie; Ambient Gatimi; 3 Dhoma Gjumi; 2 Tualete; Ballkon
Te dhena te tjera: Ne faze ndertimi; Dhoma Lineare me dhperndarje Korridori; Cilesi ndertimi maksimale; Pjese e rezidences duke ofruar cdo komoditet te mundshem dhe ajer i paster; Ashensor.
Orientimi: Lindje; Jug
Cmimi: 1035 €/m2
Per me shume informacion kontaktoni ne:
info@technohome.al www.technohome.al
+355 67 58 52 802 / +355 68 45 43 000

Detaje:

 • Property ID:
  639
 • Siperfaqja:
  146 m2
 • Dhoma:
  4
 • Krevate:
  3
 • Tualete:
  2
 • Cmimi:
  1035m2
 • Statusi:

Pajisje:

 • Air Conditioning
 • Ashensor
 • Ballkon
 • Bosh
 • Ne Ndertim

Page Views

Be the first to review “Shitet, Apartament 3+1+2, Rezidenca Kodra e Diellit 1.”

Related Properties