Shitet, Apartament 3+1+2, Bulevardi Deshmoret e Kombit.

2500/m2
Beds: 3
Baths: 2
163 m2

Overview

PERSHKRIMI I PRONES:
Ndodhet prane Kullave Binjake, Bulevard.
Siperfaqja: 163m2.
Kati: 9, Ndertim i ri.
Organizohet ne: Ambient Ndenje; Ambient Gatimi, 3 Dhoma Gjumi, 2 Tualete; Verande me pamje nga Parku Rinia dhe Bulevardi.
Shitet bosh, duke iu ofruar mundesine e arredimit sipas shijes dhe buxhetit tuaj per nje jetese komode dhe cilesore.
Zona ofron te gjitha mundesite per nje kualitet maksimal sherbimesh dhe argetimesh.
Nje nga zonat me elitare te qytetit, aksesim te shpejt dhe ne cdo kohe.
Orientimi: Lindje-Veri-Lindje .
Cmimi: 2500€/m2.
Per me shume informacion kontaktoni ne:
info@technohome.al
+355 68 454 3000
+355 69 784 1297

Detaje:

 • Property ID:
  81
 • Siperfaqja:
  163 m2
 • Dhoma:
  4
 • Krevate:
  3
 • Tualete:
  2
 • Cmimi:
  2500/m2
 • Statusi:

Pajisje:

 • Air Conditioning
 • Ashensor
 • Bosh
 • Verande

Page Views

Be the first to review “Shitet, Apartament 3+1+2, Bulevardi Deshmoret e Kombit.”

Related Properties