Shitet, Apartament 3+1+2, Astir.

750/m2
Beds: 3
Baths: 2
160 m2

Overview

PERSHKRIMI I PRONES:
Apartamenti ndodhet ne Rrugen Teodor Keko, Prane Bar Oslo.
Siperfaqja: 160 m2.
Ndodhet ne katin 6, Banim.
Organizohet ne: Ambient Ndenjie; Ambient Gatimi; 3 Dhoma Gjumi; 2 Tualet; Ballkon.
Te dhena te tjera: I investuar totalisht; Pallat i ri me ashensor; Mur me dopio tull dhe polisterol midis; Mundesi shume e mire per tu ndare ne 2 apartamente; Aksesueshmeri ; Ofron te gjitha facilitetet e nevojshme.
Orientimi: Jug-Lindje-Perendim
Disponon Certifikate Pronesie.
Cmimi: 750 €/m2
Për më shumë informacion kontaktoni:
info@technohome.al www.technohome.al
+355 68 454 3000 / +355 69 78 41 297

Detaje:

 • Property ID:
  629
 • Siperfaqja:
  160 m2
 • Dhoma:
  4
 • Krevate:
  3
 • Tualete:
  2
 • Cmimi:
  750/m2
 • Statusi:

Pajisje:

 • Air Conditioning
 • Ashensor
 • Ballkon
 • E mobiluar
 • Me Hipoteke

Page Views

Be the first to review “Shitet, Apartament 3+1+2, Astir.”

Related Properties