Shitet, Apartament 3+1+2, Liqeni i Thate.

210000
Beds: 3
Baths: 2
161 m2

Overview

PERSHKRIMI I PRONES:
Apartamenti ndodhet ne Rr. “Liqeni i Thate” dhe Rr e “ Ullishtes”, buze Liqenit te Thate.
Siperfaqja: 161.5 m2
Ndodhet ne Katin 2, Ndertim i ri.
Organizohet ne: Ambient Ndenjie; Ambient Gatimi; 3 Dhoma Gjumi; 2 Tualete; Garderobe; Lavanderi; Ballkon.
Te dhena te tjera: Ndertimi i ri; Fasade e Ventiluar; Sistem Ngrohje/Ftohje; Sistem Hidraulik; Termoizolim; 100% Izolim Akustik; Komoditet maksimal; Teknologji e re ndertimi; Ashensor; Garazh me vleren 16.000€.
Orientimi: Jug-Lindje.
Ne faze ndertimi.
Cmimi i apartamentit: 1300 €/m2.
Për më shumë informacion kontaktoni:
info@technohome.al www.technohome.al
+355 69 784 1297 / +355 68 454 3000

Detaje:

 • Property ID:
  625
 • Siperfaqja:
  161 m2
 • Dhoma:
  4
 • Krevate:
  3
 • Tualete:
  2
 • Garazhe:
  1
 • Cmimi:
  210000
 • Statusi:

Pajisje:

 • Air Conditioning
 • Ashensor
 • Ballkon
 • Bosh
 • Ne Ndertim

Page Views

Be the first to review “Shitet, Apartament 3+1+2, Liqeni i Thate.”

Related Properties