Shitet, Apartament 2+1+2, Liqenit Artificial

169000
Beds: 2
Baths: 2
115 m2

Overview

PERSHKRIMI I PRONES:
Apartamenti ndodhet ne Rrugen Sami Frasheri, prane Teatrit Turbina
Siperfaqja Totale: 115 m2.
Ndodhet e katin 9, Ndertim i ri.
Organizohet ne: Ambient Ndenjie; Ambient Gatimi; 2 Dhoma Gjumi me dalje ne ballkon; 2 Tualete; 2 Ballkon.
Te dhena te tjera: I investuar; Kondicionim; 2 Ashensor; I mobiluar ; Drite natyrale gjate gjithe dites, Parket Druri; Kubature e rregullt; Dhoma te bollshme.
Apartamenti ndodhet në zemër të Tiranës, 10 minuta larg nga qendra e qytetit, afër liqenit Artificial dhe zona e Bllokut.
Disponon Certifikate Pronesie.
Cmimi: 169.000 €
Per me shume informacion kontaktoni ne:
info@technohome.al www.technohome.al
+355 69 78 41 297 / +355 68 454 3000

Detaje:

 • Property ID:
  643
 • Siperfaqja:
  115 m2
 • Dhoma:
  3
 • Krevate:
  2
 • Tualete:
  2
 • Cmimi:
  169000
 • Statusi:

Pajisje:

 • Air Conditioning
 • Ashensor
 • Ballkon
 • E mobiluar
 • Me Hipoteke

Page Views

Be the first to review “Shitet, Apartament 2+1+2, Liqenit Artificial”

Related Properties