Shitet, Apartament 2+1+2, Liqeni i Thate.

162500
Beds: 2
Baths: 2
125 m2

Overview

PERSHKRIMI I PRONES:
Apartamenti ndodhet ne Rr. “Liqeni i Thate” dhe Rr e “ Ullishtes”, buze Liqenit te Thate.
Siperfaqja: 125 m2
Ndodhet ne Katin 5, Ndertim i ri.
Organizohet ne: Ambient Ndenjie; Ambient Gatimi; 2 Dhoma Gjumi; 2 Tualete; Lavanderi; Ballkon.
Te dhena te tjera: Ndertimi i ri; Fasade e Ventiluar; Sistem Ngrohje/Ftohje; Sistem Hidraulik; Termoizolim; 100% Izolim Akustik; Komoditet maksimal; Teknologji e re ndertimi; Kubature e rregullt; Dhoma Lineare; Ashensor.
Orientimi: Jug.
Ne faze ndertimi.
Cmimi i apartamentit: 1300 €/m2.
Për më shumë informacion kontaktoni:
info@technohome.al www.technohome.al
+355 69 784 1297 / +355 68 454 3000

Detaje:

 • Property ID:
  627
 • Siperfaqja:
  125 m2
 • Dhoma:
  3
 • Krevate:
  2
 • Tualete:
  2
 • Cmimi:
  162500
 • Statusi:

Pajisje:

 • Air Conditioning
 • Ashensor
 • Ballkon
 • Bosh
 • Ne Ndertim

Page Views

Be the first to review “Shitet, Apartament 2+1+2, Liqeni i Thate.”

Related Properties