Shitet, Apartament 2+1+2, Liqeni i Thate.

1500/m2
Beds: 2
Baths: 2
122 m2

Overview

PERSHKRIMI I PRONES:
Apartamentet ndodhen midis Rr. Adem Sina dhe Rr. Mustafa Xhabrahimi.
Siperfaqja Totale: 122.29 m2;
Ndodhet ne Katin 2 Banim.
Organizohen ne: Ambient Ndenjie; Ambient Gatimi; 2 Dhoma Gjumi; 2 Tualete; Ballkon.
Te dhena te tjera: Ndertim i ri; I paperfunduar; Strukture 3 kateshe; Cilesi Ndertimi; Fasada te Ventiluara; Izolim Akustik; Hapsira te Gjelberuara; Facilitete dhe aksesueshmeri te zones;
Orientimi: Veri.
Ne Proces Ndertimi.
Cmimi: 1500 €/m2.
Per me shume informacion kontaktoni ne:
info@technohome.al www.technohome.al
+355 69 784 1297 / +355 68 454 3000
Për më shumë informacion kontaktoni:
info@technohome.al www.technohome.al
+355 69 784 1297 / +355 68 454 3000

Detaje:

 • Property ID:
  755
 • Siperfaqja:
  122 m2
 • Dhoma:
  3
 • Krevate:
  2
 • Tualete:
  2
 • Cmimi:
  1500/m2
 • Statusi:

Pajisje:

 • Air Conditioning
 • Ballkon
 • Bosh

Page Views

Be the first to review “Shitet, Apartament 2+1+2, Liqeni i Thate.”

Related Properties