Shitet, Apartament 2+1+2,” Lakeview” Residence.

1700/m2
Beds: 2
Baths: 2
111 m2

Overview

PERSHKRIMI I PRONES:
Apartamneti ndodhet tek Liqeni Artificial.
Siperfaqe Totale 111.45 m2
Ndodhet ne Katin 7.
Organizohet ne: Ambient Ndenjie; Ambient Gatimi; Dhomat e Gjumit jane me shperndarje korridori; 2Tualet; Ballkon ( te gjitha ambientet me dalje ne ballkon).
Standardet Elitare të Lakeview Residences:
Super Pamje nga Liqeni Artificial;
Cdo ambient ka orientim nga liqeni Artificial;
Verande me fasade xhami; Stil unik arkitekturor;
Efiçencë energjitike; Rifinitura elitare;
Sistem izolimi akustik; Izolim termik; Siguri 24 orë;
Gjenerator emergjence;
Instalim i plote, sistem kondicionimi individual i markës SAMSUNG;
Teknologji FTTH ( fiber to the home);
Parket druri në të gjitha apartamentet;
Ashensorë funksional edhe ne rast zjarri;
Kualitet i lartë ndërtimi, bazuar në standartet Gjermane dhe Britanike;
Sisteme dedektimi tymi, nxehtësie dhe uji në çdo njësi;
Standarti me i lartë për ndërtesa inteligjente;
Akses i personalizuar në secilin objekt.
Lakeview Residences janë destinacioni ideal i të jetuarit dhe të punuarit të familjeve dhe profesionistëve, duke ofruar të gjithë rehatine dhe sigurinë e jetesës dhe komoditetin e punës në një komunitet të qetë dhe miqësor që promovon një mënyrë jetese të shëndetshme dhe në ajër të pastër.
Cmimi: 1700 €/m2.
Per me shume informacion kontaktoni ne:
info@technohome.al www.technohome.al
+355 69 78 41 297 / +355 68 454 3000

Detaje:

 • Property ID:
  621
 • Siperfaqja:
  111 m2
 • Dhoma:
  3
 • Krevate:
  2
 • Tualete:
  2
 • Cmimi:
  1700/m2
 • Statusi:

Pajisje:

 • Air Conditioning
 • Ashensor
 • Bosh
 • Ne Ndertim

Page Views

Be the first to review “Shitet, Apartament 2+1+2,” Lakeview” Residence.”