Shitet, Apartament 2+1, Stadiumi Dinamo.

164000
Beds: 2
Baths: 1
105 m2

Overview

PERSHKRIMI I PRONES:
Apartamenti ndodhet perball Stadiumit Dinamo, prane Proper Pizza.
Siperfaqja: 105.5 m2
Ndodhet ne katin 4, i fundit.
Organizohet ne: Ambient Ndenjie; Ambient Gatimi; 2 Dhoma Gjumi; Tualet; Tarrace e investuar, e shfrytezyeshme.
Te dhena te tjera: Ndertim i vitit 1990; Mundesi vendosje ashensori; Tarrace funksionale si papafingo, ambient i mbyllur + Verande e investuar me dru dhe gjelberim; Mundesi perdorimi Garazh i mbyllur.
Me Hipoteke
Cmimi: 164,000€
Per me shume informacion kontaktoni ne:
info@technohome.al www.technohome.al
+355 69 78 41 297 / +355 68 454 3000

Detaje:

 • Property ID:
  791
 • Siperfaqja:
  105 m2
 • Dhoma:
  3
 • Krevate:
  2
 • Tualete:
  1
 • Garazhe:
  1
 • Cmimi:
  164000
 • Statusi:

Pajisje:

 • Ballkon
 • Me Hipoteke
 • Verande

Page Views

Be the first to review “Shitet, Apartament 2+1, Stadiumi Dinamo.”