Shitet, Apartament 2+1, “Mine Peza” Residence.

135200
Beds: 2
Baths: 1
104 m2

Overview

PERSHKRIMI I PRONES:
Prona ndodhet ne Rrugen Mine Peza
Siperfaqe: 104 m2
Ndodhet ne Katin 4, Banim.
Organizohet ne: Ambient Ndenjie; Ambient Gatimi; 2 Dhoma Gjumi; Tualete; Ballkon.
Te dhena te tjera: Ndertimi i ri; Fasade e Ventiluar; Hapsira te Gjelberuara; Sistem Ngrohje/Ftohje; Sistem Hidraulik; Termoizolim; 100% Izolim Akustik; Komoditet maksimal; Teknologji e re ndertimi; Ashensor; Lokacion elitar; Hapsira me cilesi te larte ndertimi dhe te mireorganizuara te cilat garantojne nje jetese me standarte maksimale
Orientimi: Veri dhe Perendim
Cmimi: 135,200€
Për më shumë informacion kontaktoni:
info@technohome.al www.technohome.al
+355 69 784 1297 / +355 68 454 3000

Detaje:

 • Property ID:
  634
 • Siperfaqja:
  104 m2
 • Dhoma:
  3
 • Krevate:
  2
 • Tualete:
  1
 • Cmimi:
  135200
 • Statusi:

Pajisje:

 • Ne Ndertim

Page Views

Be the first to review “Shitet, Apartament 2+1, “Mine Peza” Residence.”

Related Properties