Shitet ,Apartament 2+1

1100m2
Beds: 2
Baths: 1
96 m2

Overview

PERSHKRIMI I PRONES
Apartamenti ndodhet ne Rrugen Albanopoli,Jordan Misja Residence
Siperfaqja :96m2
Organizohet ne :Ambient ndenjie +Ambient gatimi ,2 dhoma gjumi,tualet ,ballkon.
Te dhena te tjera :Apartamentet shiten bashke me post parkimi,Objekti esht ne faze ndertimi dhe perfundon per 36muaj
Cmimi :1100EURO/M2
Për më shumë informacion kontaktoni:
info@technohome.al www.technohome.al
+355 68 454 3000

Detaje:

 • Property ID:
  D43
 • Siperfaqja:
  96 m2
 • Dhoma:
  2
 • Krevate:
  2
 • Tualete:
  1
 • Cmimi:
  1100m2
 • Statusi:

Pajisje:

 • Ballkon

Page Views

Be the first to review “Shitet ,Apartament 2+1”

Related Properties