Shitet, Apartament 1+1, San Pietro Residence.

91267
Beds: 1
Baths: 1
74 m2

Overview

PERSHKRIMI I PRONES:
Prona ndodhe tek Gjiri i Lalzit, Durres.
Siperfaqe: 73,9 m2.
Ndodhet ne katin e 2
Organizohet ne: Ambient Ndenjie me dalje ne ballkon; Dhome Gjumi; Tualet.
Te dhena te tjera: Palazzinat janë ndërtesa 3-katëshe që ofrojnë apartamente te bollshme dhe funksionale; Ambient turistik ofron shumë pamje dhe aktivitete të ndryshme si vende historike, peshkim, vëzhgim të shpendëve, vrapimin, çiklizëm ose piknik etj.
Cmimi: 91,267 €
Për më shumë informacion kontaktoni:
info@technohome.al www.technohome.al
+355 69 784 1297 / +355 68 454 3000

Detaje:

 • Property ID:
  631
 • Siperfaqja:
  74 m2
 • Dhoma:
  2
 • Krevate:
  1
 • Tualete:
  1
 • Cmimi:
  91267
 • Statusi:

Pajisje:

 • Ballkon
 • Bosh

Page Views

Be the first to review “Shitet, Apartament 1+1, San Pietro Residence.”

Related Properties