Shitet ,Apartament 3+1

1100m2
Beds: 2
Baths: 1
130 m2

Overview

PERSHKRIMI I PRONES
Apartamenti ndodhet ne Rrugen Albanopoli,Jordan Misja Residence
Siperfaqja :130m2
Organizohet ne :Ambient ndenjie +Ambient gatimi ,3 dhoma gjumi,tualet ,ballkon.
Te dhena te tjera :Apartamentet shiten bashke me garazhin,Objekti esht ne faze ndertimi dhe perfundon per 36muaj
Cmimi i garazhit esht ne vleren 150.000euro
Cmimi i apartamentit :1100euro/m2
Për më shumë informacion kontaktoni:
info@technohome.al www.technohome.al
+355 68 454 3000

Detaje:

 • Property ID:
  D44
 • Siperfaqja:
  130 m2
 • Dhoma:
  3
 • Krevate:
  2
 • Tualete:
  1
 • Cmimi:
  1100m2
 • Statusi:

Page Views

Be the first to review “Shitet ,Apartament 3+1”

Related Properties