Shitet, Ambient , Farmacia 10

360000
Baths: 1
117 m2

Overview

PERSHKRIMI I PRONES:
Ambienti ndodhet prane Farmacise 10, Rruga Bardhyl.
Siperfaqja: 117 m2
Ndodhet ne Katin 0, Buze Rruge.
Organizohet ne Open Space, Tualet; 2 hyrje.
Te dhena te tjera: I investuar; Mundesi shume e mire investimi; 2 Hyrje me trotuar, perpara dhe ne pjesen e mbrapme. Lartesi 4 m; Fasade xhami 6 m.
Orientimi: Pamje nga Rruga
Me Hipoteke .
Cmimi: 360.000€
Për më shumë informacion kontaktoni:
info@technohome.al www.technohome.al
+355 69 784 1297 / +355 68 454 3000

Detaje:

 • Property ID:
  624
 • Siperfaqja:
  117 m2
 • Dhoma:
  1
 • Tualete:
  1
 • Cmimi:
  360000
 • Statusi:

Pajisje:

 • Me Hipoteke

Page Views

Be the first to review “Shitet, Ambient , Farmacia 10”

Related Properties