Qira, Duplex 3+1+2, Piazza, Qender.

1700/muaj
Beds: 3
Baths: 2
185 m2

Overview

PERSHKRIMI I PRONES:
Duplexi ndodhet ne Rrugen e Durresit, prane Piazza.
Siperfaqja: 185.8 m2.
Ndodhet ne katin 4 dhe 5.
Organizohet ne: Ambient Ndenjie; Ambient Gatimi; 3 Dhoma Gjumi; 2 Tualete; Verande.
Te dhena te tjera: I investuar; Oxhak Funksional; Verande 13 m2; Tarraca e shfrytezueshme 86vm2; 2 Tualete me dritare; Parket; I mobiluar; Zona ofron te gjitha facilitetet per jetes komodo; Ka aksesueshmeri me shume pika te rendesishme te qytetit.
Orientimi: Jug-Lindje; Perendim.
Cmimi: 1700 €/muaj
Për më shumë informacion kontaktoni:
info@technohome.al www.technohome.al
+355 69 78 41 297 / +355 68 454 3000

Detaje:

 • Property ID:
  368
 • Siperfaqja:
  185 m2
 • Dhoma:
  4
 • Krevate:
  3
 • Tualete:
  2
 • Cmimi:
  1700/muaj
 • Statusi:

Pajisje:

 • Air Conditioning
 • E mobiluar
 • Verande

Vendodhja:

Page Views

Be the first to review “Qira, Duplex 3+1+2, Piazza, Qender.”

Related Properties