Qira, Duplex, 21 Dhjetori

1000/muaj
Beds: 3
Baths: 2
220 m2

Overview

PERSHKRIMI I PRONES:
Ndodhet ne rrugen Kongresi i Lushnjes mbrapa Hotel Mondial.
Siperfaqja: 220 m2.
Ndodhet ne katin 2 dhe te 3, pjese vile.
Organizohet ne : 1 dhome ndenje, 1 studio ; Kuzhine me vete me ambient ngrenie; 3 dhoma gjumi; 2 banjo; Mund te perdoret edhe studio si nje dhome gjumi.
Te dhena te tjera: Vend parkime te shtepise 1 dhe mund te rregullohet dhe nje tjeter; Hyrje me vete; Oborr mjaft i madh para shtepise, nje ambient i jashtem me gjelberim i pershtatur ne forme terrace shume relaksuese; Zone shume e qete e cila ofron te gjitha mundesite per nje jete komode.
Cmimi: 1000 €/muaj.
Per me shume informacion kontaktoni ne:
info@technohome.al www.technohome.al
+355 67 58 52 802 / +355 68 45 43 000

Detaje:

 • Property ID:
  392
 • Siperfaqja:
  220 m2
 • Dhoma:
  7
 • Krevate:
  3
 • Tualete:
  2
 • Garazhe:
  1
 • Cmimi:
  1000/muaj
 • Statusi:

Pajisje:

 • Ballkon
 • E mobiluar

Vendodhja:

Page Views

Be the first to review “Qira, Duplex, 21 Dhjetori”

Related Properties