Qira, Apartament 3+1+2 /Garazh, Parku i Liqenit Artificial.

1500/muaj
Beds: 3
Baths: 2
160 m2

Overview

PERSHKRIMI I PRONES:
Apartamenti ndodhet ne Rrugen Dervish Hima, prane Pedonales qe e ndan me Parkun e Liqenit.
Siperfaqja e apartamentit eshte 160 m2 (+ Garazhd i mbyllur, 23 m2, ne Kt. 0)
Ndodhet ne katin 10 (me ashensor te dedikuar per 2 katet e fundit)
Organizohet ne: Ambient Ndenjie; Ambient Gatimi; 3 Dhoma Gjumi; 2 Tualete; Ballkon me Pamje nga Parku.
Te dhena te tjera: Pallat i ri, ne zonen rezidenciale me te preferuar te Tiranes, afer Stadiumit Air Albania; Lartesia e apartamrntit eshte 310 cm (30 cm me e larte se apartamentet e tjera te atij pallati, dhe pallateve te tjera qe ndertohen ne Tirane); Totalisht i shtruar me parket druri; Dritare dhe vetrata me dru masiv te standartit te larte EU; Ngrohje qendrore me gaz (+ kondicioner ne cdo ambjentet); Garazhdi i mbyllur, 23m2, ne katin 0 (me dritare ajrimi, lavaman dhe shkarkues te ujrave ne dysheme); Apartamenti ka pamje panoramike te pa perseriteshme;
Orientimi: Ne Jug/Lindje – me pishat e PARKUT KOMBETAR ; Ne Jug/Perendim, mbi Stadiumin AIR ALBANIA, Hotel MERIOT dhe Hotel HYATT (ish Hotel SHERATON)
Cmimi: 1500 €/muaj
Per me shume informacion kontaktoni ne:
info@technohome.al www.technohome.al
+355 69 78 41 297 / +355 68 45 43 000

Detaje:

 • Property ID:
  702
 • Siperfaqja:
  160 m2
 • Dhoma:
  4
 • Krevate:
  3
 • Tualete:
  2
 • Cmimi:
  1500/muaj
 • Statusi:

Pajisje:

 • Air Conditioning
 • Ashensor
 • Ballkon
 • E mobiluar
 • Me Hipoteke

Page Views

Be the first to review “Qira, Apartament 3+1+2 /Garazh, Parku i Liqenit Artificial.”

Related Properties