Qira, Apartament 1+1, Pazari i Ri.

400/muaj
Beds: 1
Baths: 1
83 m2

Overview

PERSHKRIMI I PRONES:
Apartamenti ndodhet tek Sheshi “Avni Rustemi”
Siperfaqja: 83.5 m2
Ndodhet ne katin 3, ndertim.
Organizohet ne: Ambient Ndenjie; Ambient Gatimi; 1 Dhome Gjumi; Tualet; Korridor; Ballkon i madh.
Te dhena te tjera: Totalisht e investuar; Ndertim i ri; Ashensor; Drite natyrale; Zone e qete dhe e mireorganizuar; Ofrohen te gjitha facilitetet e nevojshme per jetese komode.
Orientimi: Perendim.
Cmimi: 400 € (neto)
Për më shumë informacion kontaktoni:
info@technohome.al www.technohome.al
+355 69 78 41 297 / +355 68 454 3000

Detaje:

 • Property ID:
  664
 • Siperfaqja:
  83 m2
 • Dhoma:
  2
 • Krevate:
  1
 • Tualete:
  1
 • Cmimi:
  400/muaj
 • Statusi:

Pajisje:

 • Air Conditioning
 • Ashensor
 • Ballkon
 • E mobiluar

Page Views

Be the first to review “Qira, Apartament 1+1, Pazari i Ri.”

Related Properties