Qira, Apartament 1+1, Kompleksi “Square 21”.

550/muaj
Beds: 1
Baths: 1
77 m2

Overview

PERSHKRIMI I PRONES:
Apartamenti ndodhet ne Kompleksin SQ21, Rruga e Kavajes.
Siperfaqja Totale: 76.8 m2
Ndodhet ne katin 11, Ndertim.
Organizohet ne : Ambient Ndenjie me fasade xhami; Ambient Gatimi me vete; Dhome Gjumi; Tualet.
Te dhena te tjera: Mobilim opsional, Ju zgjidhni vete modelin e arredimit projektimi me arkitekt ne menyre bashkekohore me koston e pronarit; Gati per banim (1 muaj); Vendosje oxhaku Funksional; Drite natyrale gjate gjithe kohes; Fasada e xhamit ne sallon jep mundesine e nje ambienti komod, modern dhe hapsire te bollshme; Pagesa mujore e mirembajtjes prej 30€ e parapaguar nga pronari per 2 vite.
Cilesia e ndertimit: Fasade e Ventiluar; Sistem Ngrohje/Ftohje; Sistem Hidraulik; Termoizolim; 100% Izolim Akustik; Komoditet maksimal; Teknologji e re ndertimi; Siguri, Persosmeri.
Orientimi: Jug
Cmimi: 550€/muaj i diskutueshem.
Për më shumë informacion kontaktoni:
info@technohome.al www.technohome.al
+355 69 784 1297 / +355 68 454 3000

Detaje:

 • Property ID:
  663
 • Siperfaqja:
  77 m2
 • Dhoma:
  2
 • Krevate:
  1
 • Tualete:
  1
 • Cmimi:
  550/muaj
 • Statusi:

Pajisje:

 • Air Conditioning
 • Ashensor
 • E mobiluar

Page Views

Be the first to review “Qira, Apartament 1+1, Kompleksi “Square 21”.”

Related Properties