Qira, Ambient/ Dyqan, Bllok.

450/muaj
Baths: 1
25 m2

Overview

PERSHKRIMI I PRONES:
Ndodhet ne Rrugen Janos Hunyadi, Prane Vesa Center.
Siperfaqe 25 m2 .
Ndodhet ne katin 0, Buze Rruge.
Organizohet ne Open Space, Tualet.
Te dhena te tjera: Mundesi shume e mire investimi per Zyra sherbimesh te ndryshme, Dyqan.
Zone shume e aksesueshme dhe Favorizues.
Cmimi: 450 €/muaj
Për më shumë informacion kontaktoni:
info@technohome.al www.technohome.al
+355 69 78 41 297 / +355 68 454 3000

Detaje:

 • Property ID:
  615
 • Siperfaqja:
  25 m2
 • Dhoma:
  1
 • Tualete:
  1
 • Cmimi:
  450/muaj
 • Statusi:

Floor Plans:

Page Views

Be the first to review “Qira, Ambient/ Dyqan, Bllok.”