Qira, Ambient Biznesi, Bllok

4500/muaj
350 m2

Overview

PERSHKRIMI I PRONES:
Ambienti ndodet ne Rr. Sami Frasheri, prane Godines LSI.
Siperfaqja Totale: 368 m2
Ndodhet ne Katin -1, 0, 1, 2.
Organizohet ne: Ambienti eshte i lidhur me shkalle te brendshme i ndare ne hapsira te ndryshme per cdo kat.
Te dhena te tjera: Mundesi shume e mire per tu pershtatur ne biznese te ndryshme; Zona eshte shume e favorshme dhe lokacion i aksesueshem.
Cmimi: 4500 €/muaj
Për më shumë informacion kontaktoni:
info@technohome.al www.technohome.al
+355 69 784 1297 / +355 68 454 3000

Detaje:

  • Property ID:
    733
  • Siperfaqja:
    350 m2
  • Cmimi:
    4500/muaj
  • Statusi:

Floor Plans:

Page Views

Be the first to review “Qira, Ambient Biznesi, Bllok”