Shitet, Vile Individuale, Palasë, Dhërmi.

410000
Beds: 3
Baths: 2
351 m2

Overview

PERSHKRIMI I PRONES:
Vila ndodhet ne Green Coast Resort.
Siperfaqe Banimi: 151 m2
Siperfaqe Oborr: 200 m2
Siperfaqe Parkimi: 50 m2
Kati përdhe përfshin dhomën e ndenjejes me hapësirë të bollshme, kuzhinë & dhomë ngrënie, 1 tualet dhe lavanderi.
Kati i parë përfshin 3 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon.
Green Coast gjendet në kufi të Parkut Kombëtar të Llogarasë dhe është një destinacion i njohur i turizmit të gjelbër, frekuentuar që në vitet ’70.
Vilat Individuale ndodhen në 3 brezat e parë të Green Coast, duke qënë afër me detin dhe njëkohësisht mjaftueshëm larg nga plazhi, për të krijuar një ambient më intim për ata që vlerësojnë së tepërmi privatësinë. Sipërfaqja e tokës është e përshtatshme për ndërtimin e një parku lojërash për fëmijë ose pishinë. Në projektin e vilës përfshihen vende parkimi.
Pamje e mrekullueshme e detit Jon
Cmimi: 410,000 €
Per me shume informacion kontaktoni ne:
info@technohome.al www.technohome.al
+355 69 78 41 297 / +355 68 45 43 000

Detaje:

 • Property ID:
  542
 • Siperfaqja:
  351 m2
 • Sip. e shtepise:
  151 m2
 • Dhoma:
  5
 • Krevate:
  3
 • Tualete:
  2
 • Garazhe:
  1
 • Cmimi:
  410000
 • Statusi:

Page Views

Be the first to review “Shitet, Vile Individuale, Palasë, Dhërmi.”

Related Properties