Shitet, Penthouse 3+1+3 / 2 Poste Parkimi, Kodra e Diellit.

325000
Beds: 3
Baths: 3
292 m2

Overview

PERSHKRIMI I PRONES:
Apartamenti ndodhet ne Rrugen Bill Klinton.
Siperfaqja: 215 m2 + 77 m2 Verande
Ndodhet ne katin 6, i fundit
Organizohet ne: Ambient Ndenjie; Ambient Gatimi; 3 Dhoma Gjumi; 3 Tualete; Verande.
Te dhena te tjera: Ndertim i ri; Sistem Kapot; Ambient i investuar totalisht me Parket; Totalisht i mobiluar; Drita me spote; Drite natyrale; Sistem qendror Ngrohje/Ftohje; 2 Tualete me Dritare + Lavanderi; Dhome Gjumi Kryesore me Garderobe dhe Tualet me Dritare; Zone shume e aksesueshme ; Ofrohen te gjitha facilitetet e nevojshme. 2 Poste Parkimi te perfshira ne cmim.
Orientimi: Jug-Veri- Perendim.
Me HIPOTEKE
Cmimi: 325,000€
Për më shumë informacion kontaktoni:
info@technohome.al www.technohome.al
+355 68 454 3000 / +355 67 58 52 802

Detaje:

 • Property ID:
  596
 • Siperfaqja:
  292 m2
 • Sip. e shtepise:
  215 m2
 • Dhoma:
  4
 • Krevate:
  3
 • Tualete:
  3
 • Garazhe:
  2
 • Cmimi:
  325000
 • Statusi:

Pajisje:

 • Air Conditioning
 • Ashensor
 • E mobiluar
 • Me Hipoteke

Page Views

Be the first to review “Shitet, Penthouse 3+1+3 / 2 Poste Parkimi, Kodra e Diellit.”

Related Properties