Shitet, Duplex 3+1+2, “Garden Building”

300000
Beds: 3
Baths: 2
200 m2

Overview

PERSHKRIMI I PRONES:
Prona ndodhet ne Rrugen e Kavajes
Siperfaqe: 200 m2
Ndodhet ne Katin 12.
Organizohet ne: Ambient Ndenjie; Ambient Gatimi; 3 Dhoma Gjumi; 2 Tualete; Lavanderi; 2 Ballkone.
Te dhena te tjera: Ndertimi i ri; Fasade e Ventiluar; Hapsira te Gjelberuara; Sistem Ngrohje/Ftohje; Sistem Hidraulik; Termoizolim; 100% Izolim Akustik; Komoditet maksimal; Teknologji e re ndertimi; Ashensor; Lokacion elitar.
Orientimi: Veri dhe Perendim
Cmimi: 300,000€
Për më shumë informacion kontaktoni:
info@technohome.al www.technohome.al
+355 69 784 1297 / +355 68 454 3000

Detaje:

 • Property ID:
  633
 • Siperfaqja:
  200 m2
 • Dhoma:
  4
 • Krevate:
  3
 • Tualete:
  2
 • Cmimi:
  300000
 • Statusi:

Pajisje:

 • Ne Ndertim

Page Views

Be the first to review “Shitet, Duplex 3+1+2, “Garden Building””

Related Properties