Shitet, Apartament 2+1+2, “Tirana Entry I”, Casa Italia.

69200
Beds: 2
Baths: 2
98 m2

Overview

PERSHKRIMI I PRONES:
Apartamenti ndodhet ne Rrugen 29 Nentori, Prane Casa Italia.
Siperfaqja: 98.8 m2.
Ndodhet ne Katin 6, Banim
Organizohet ne: Ambient Ndenjie; Ambient Gatimi; 2 Dhoma Gjumi; 2 Tualet; Ballkon.
Te dhena te tjera: Ndertim i ri; Ne faze Ndertimi; Ashensor; Aksesueshmeri; Kubature e Rregullt. Kombinimi i materialeve veshese shoqeruar me kompozimin ne trajtimin e fasadave, krijon nje imazh pozitiv dhe te perceptueshem te godines ne kontekstin e gjere urban te ketij territori. Cilesia optimale e materialeve, po keshtu edhe kualiteti i sistemeve elektrike, hidraulike apo elektronike. Ne fasadat e kateve te banimit do te perdoret suva grafiato me ngjyre. Fryma e pergjithshme e objektit eshte ne stilin modern.
Orientimi: Lindje.
Cmimi: 69.200 €
Për më shumë informacion kontaktoni:
info@technohome.al www.technohome.al
+355 69 784 1297 / +355 68 454 3000

Detaje:

 • Property ID:
  635
 • Siperfaqja:
  98 m2
 • Dhoma:
  3
 • Krevate:
  2
 • Tualete:
  2
 • Cmimi:
  69200
 • Statusi:

Pajisje:

 • Air Conditioning
 • Ashensor
 • Ballkon
 • Bosh
 • Ne Ndertim

Page Views

Be the first to review “Shitet, Apartament 2+1+2, “Tirana Entry I”, Casa Italia.”

Related Properties