Shitet, Apartament 2+1+2, Medreseja.

10000
Beds: 2
Baths: 1
100 m2

Overview

PERSHKRIMI I PRONES:
Ndodhet ne Rrugen Ferit Xhajko.
Siperfaqja; 100 m2
Ndodhetr ne Katin e 6, Pallat i ri.
Organizohet ne : Ambient Ndjenie; Ambient Gatimi; korridor i madh qe lidh 2 dhomat e gjumit ; Tualet me dritare; Ballkon te perbashket me vetrate.
Te dhena te tjera: Ashensor, , e ndricuar dhe me diell, e pershtatshme edhe per Papafingo, Soxhorno 30m2; Tarrace e Termo dhe HidroIzoluar, Panel Diellor; Zona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme; Shitet e Mobiluar.
Orientimi: Veri-Lindje
Disponon Certifikate Pronesie
Cmimi: 100.000 €
Për më shumë informacion kontaktoni:
info@technohome.al www.technohome.al
+355 67 58 52 802 / +355 68 454 3000

Detaje:

 • Property ID:
  630
 • Siperfaqja:
  100 m2
 • Dhoma:
  3
 • Krevate:
  2
 • Tualete:
  1
 • Cmimi:
  10000
 • Statusi:

Pajisje:

 • Air Conditioning
 • Ashensor
 • Ballkon
 • E mobiluar

Page Views

Be the first to review “Shitet, Apartament 2+1+2, Medreseja.”

Related Properties