Shitet, Apartament 2+1+2, Astir.

870/m2
Beds: 2
Baths: 2
113 m2

Overview

PERSHKRIMI I PRONES:
Apartamenti ndodhet tek rrethrrotullimi, perball ish Karburant Kastrati
Siperfaqe Totale: 113.5 m2
Ndodhet ne katin 4, Ndertim i Ri.
Organizohet ne: Sallon te Bollshem; Kend Kuzhine; 2 Dhoma Gjumi; Korridori ben shperndarjen e dhomave; 2 Tualete; Ballkon.
Te dhena te tjera: Ndertim i ri; Ashensor; Kubature shume e rregullt; Shitet i mobiluar; Zone shume e aksesueshme; Ofrohen te gjitha facilitetet se nevojshme per banim dhe arrgetim.
Orientimi: Jug-Lindje
Me HIPOTEKE
Cmimi: 870€/m2
Per me shume informacion kontaktoni ne:
info@technohome.al www.technohome.al
+355 69 78 41 297/ +355 68 45 43 000

Detaje:

 • Property ID:
  697
 • Siperfaqja:
  113 m2
 • Dhoma:
  3
 • Krevate:
  2
 • Tualete:
  2
 • Cmimi:
  870/m2
 • Statusi:

Pajisje:

 • Air Conditioning
 • Ashensor
 • Ballkon
 • E mobiluar
 • Me Hipoteke

Page Views

Be the first to review “Shitet, Apartament 2+1+2, Astir.”

Related Properties