Shitet, Apartament 1+1, Fusha e Aviacionit.

930/m2
Beds: 1
Baths: 1
70 m2

Overview

PERSHKRIMI I PRONES:
Ndertimi ndodhet tek Rezidenca Turdiu.
Siperfaqe: 70.26 m2
Ndodhen ne Katin e 7 , Banim.
Organizohet ne: Ambient Ndenjie; Ambient Gatimi; Dhome Gjumi; Tualet; Nje oBallkon
Te dhena te tjera: Ndertim i Ri; Ne Faze Ndertimi (Sovatim); Ashensor; Cilesi Ndertimi; Kubatur e Bollshme; Zone shume e aksesueshme; Ka marr nje zhvillim te mireorganizuar dhe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme.
Ne Faze Ndertimi (Sovatim)
Cmimi: 930 €/m2
Per me shume informacion kontaktoni ne:
info@technohome.al www.technohome.al
+355 69 78 41 297 / +355 68 45 43 000

Detaje:

 • Property ID:
  619
 • Siperfaqja:
  70 m2
 • Dhoma:
  2
 • Krevate:
  1
 • Tualete:
  1
 • Cmimi:
  930/m2
 • Statusi:

Pajisje:

 • Air Conditioning
 • Ashensor
 • Ballkon
 • Bosh
 • Ne Ndertim

Page Views

Be the first to review “Shitet, Apartament 1+1, Fusha e Aviacionit.”

Related Properties