Qira, Duplex 2+1+2- Garazh, Rruga e Elbasanit.

2000/muaj
Beds: 2
Baths: 2
200 m2

Overview

PERSHKRIMI I PRONES:
Duplexi ndodhet prane Drejtorise se Higjenes.
Siperfaqja Totale: 200 m2.
Ndodhet ne katin 5 dhe 6, Ndertim i ri.
Organizohet ne: Kati 1: Ambient i bollshem Ndenjie; Ambient Gatimi; 2 Ballkone.
Kati 2: 2 Dhoma Gjumi; 2 Tualete; 1 Studio; Ballkon.
Te dhena te tjera: I investuar super lux, deri ne detaj, me produkte Italiane; Dizenjuar nga arkitekt Italian; Elektroshtepiake „Miele“; Oxhak Funksional; Sistem kamera sigurie; Panel Diellor; Parket; Drite natyrale gjate gjithe dites; Pallat 6 katesh me 3 hyrje per kat, ambient i mireadministruar; Viti i ndertimit 2015.
Orientimi: Jug-Lindje.
Cmimi: 2000€/muaj.
Për më shumë informacion kontaktoni:
info@technohome.al www.technohome.al
+355 69 784 1297 / +355 68 454 3000

Detaje:

 • Property ID:
  370
 • Siperfaqja:
  200 m2
 • Dhoma:
  4
 • Krevate:
  2
 • Tualete:
  2
 • Cmimi:
  2000/muaj
 • Statusi:

Pajisje:

 • Air Conditioning
 • Ashensor
 • Ballkon
 • E mobiluar

Page Views

Be the first to review “Qira, Duplex 2+1+2- Garazh, Rruga e Elbasanit.”

Related Properties