Qira , Dupleks 3+1+3, Blloku, Tiranë

1200/muaj
Beds: 3
Baths: 3
260 m2

Overview

PERSHKRIMI I PRONES:
Duplexi ndodhet ne Rrugen Pjeter Bogdani, Prane Kopshtit 31.
Sipërfaqja 190 m2 + 70 m2 verande.
Ndodhet ne katin 7 dhe 8 banim.
Organizohet ne: Ambient Ndenjie; Ambient Kuzhine; 3 Dhoma gjumi; 3 Tualete; Ballkon; Verandë.
Të dhena të tjera: Oxhak funksional; I mobiluar ne menyre bashkekohore; Zgarë funksionale; I investuar; I shtruar me Parket; Sistem Chiller; Kondicioner; Ndërtim i ri.
Orjentim Lindje-Perendim.
Cmimi: 1200 €/muaj .
Per me shume informacion kontaktoni ne:
info@technohome.al www.technohome.al
+355 69 78 41 297 / +355 68 45 43 000

Detaje:

 • Property ID:
  384
 • Siperfaqja:
  260 m2
 • Sip. e shtepise:
  190 m2
 • Dhoma:
  5
 • Krevate:
  3
 • Tualete:
  3
 • Cmimi:
  1200/muaj
 • Statusi:

Pajisje:

 • Air Conditioning
 • Ashensor
 • Ballkon
 • E mobiluar
 • Verande

Vendodhja:

Page Views

Be the first to review “Qira , Dupleks 3+1+3, Blloku, Tiranë”

Related Properties