Qira, Apartament 2+1/ 1 Post Parkimi, Bllok.

700/muaj
Beds: 2
Baths: 1
95 m2

Overview

PERSHKRIMI I PRONES:
Apartamenti ndodhet ne Rrugen Sami Frasheri, Prane Baroneshes.
Siperfaqja: 95 m2.
Ndodhet ne katin 2, Ndertim.
Organizohet ne: Ambient Ndenjie; Ambient Kuzhine; Ambient Gatimi me vete; 2 Dhoma Gjumi( 1 Dhome me Garderobe; 1 Tualet me Dritare; Ballkon.
Te dhena te tjera: Totalisht i mobiluar; Ashensor; Parket Druri dhe Laminat; Vetrata Plastike Dopioxham; Lavastovilje; Hidrosanitare; Zona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per jetese Komode; Post Parkimi te perfshire ne cmim.
Cmimi: 700€/muaj i diskutueshem.
Për më shumë informacion kontaktoni:
info@technohome.al www.technohome.al
+355 69 78 41 297 / +355 68 454 3000

Detaje:

 • Property ID:
  660
 • Siperfaqja:
  95 m2
 • Dhoma:
  3
 • Krevate:
  2
 • Tualete:
  1
 • Garazhe:
  1
 • Cmimi:
  700/muaj
 • Statusi:

Pajisje:

 • Air Conditioning
 • Ashensor
 • Ballkon
 • E mobiluar

Page Views

Be the first to review “Qira, Apartament 2+1/ 1 Post Parkimi, Bllok.”

Related Properties