Qira, Ambiente Zyra, Bllok.

700/muaj
Baths: 2
130 m2

Overview

PERSHKRIMI I PRONES:
Zyrat ndodhen ne Rrugen Ismail Qemali.
Siperfaqja totale e ambientit: 130 m2.
Kati 4, pallat i ri, me ashensor.
Disponon: 3 Ambiente Zyre, 2 Tualete, Ambient Kuzhine me vete, 2 Ballkone.
Ambienti eshte apartament i organizuar ne 3 zyra, secila me hapsiren e nevojshme dhe te pajisur me kondicioner.
I shtruar me parket
Zona ka prane institucione te ndryshme te cilat shfrytezojne ambiente zyrash per te ofrua sherbimet e tyre.
Pershtatet lehtesisht ne zyra ligjore, zyra konsulence , OJF, etj.
Cmimi: 700 €/muaj.
Për më shumë informacion kontaktoni:
info@technohome.al
+355 68 454 3000 / +355 67 58 52 802

Detaje:

 • Property ID:
  74
 • Siperfaqja:
  130 m2
 • Dhoma:
  3
 • Tualete:
  2
 • Cmimi:
  700/muaj
 • Statusi:

Pajisje:

 • Air Conditioning
 • Ashensor
 • Ballkon
 • Bosh

Vendodhja:

Floor Plans:

Page Views

Be the first to review “Qira, Ambiente Zyra, Bllok.”

Related Properties