OKAZION! Shitet, Penthouse 3+1+2 / Verande (2 Poste Parkimi), Liqeni i Thate.

265000
Beds: 3
Baths: 2
282 m2

Overview

PERSHKRIMI I PRONES:
Apartamenti ndodhet ne Rrugen Hamdi Sina.
Siperfaqja Totale 282 m2
Siperfaqe Neto: 186 m2; Verande 81 m2.
Ndodhet ne katin 5, Ndertim i ri
Organizimi: Ambient Ndenjie; Ambient Gatimi; 3 Dhoma Gjumi; 2 Tualete; Lavanderi; Korridor; Verande.
Te dhena te tjera: Parket; Sistem chiller; Oxhak funksional; 2 Poste parkimi secili nga 16 m2, me hipoteke; Kuzhine me vete super cilesore e pajisur me elektroshtepiake te markave me te mira; Pamje fantastike e qytetit te Tiranes dhe liqenit; Oxhak Funksional; Veranda me Tende Druri; Veshje muri me dekor guri;
Orientimi: Lindje-Jug
Me Hipoteke.
Cmimi 265.000 €.
Për më shumë informacion kontaktoni:
info@technohome.al www.technohome.al
+355 69 784 1297 / +355 68 454 3000

Detaje:

 • Property ID:
  642
 • Siperfaqja:
  282 m2
 • Sip. e shtepise:
  186 m2
 • Dhoma:
  5
 • Krevate:
  3
 • Tualete:
  2
 • Garazhe:
  2
 • Cmimi:
  265000
 • Statusi:

Pajisje:

 • Air Conditioning
 • Ashensor
 • Laundry
 • Me Hipoteke
 • Verande

Page Views

Be the first to review “OKAZION! Shitet, Penthouse 3+1+2 / Verande (2 Poste Parkimi), Liqeni i Thate.”

Related Properties